Jesteś tutaj:

Witamy Państwa na naszej  stronie przedszkolnej.

Powstała ona dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, ich rodziców a także rodziców którzy chcieliby poznać nas bliżej i w najbliższej przyszłości zapisać swoje dzieci do naszej placówki. Chcemy, aby strona ta  była żywą kroniką wydarzeń przedszkolnych.

Na tej stronie, każdy rodzic znajdzie informacje na temat edukacji i wychowania dziecka .

Gdzie jesteśmy?

Przedszkole nr 36 „Odkrywcy Nowego Świata” w Warszawie znajduje się przy ulicy Nowy Świat41A.

Do budynku przedszkola można wejść od strony ogrodu przedszkolnego na tyłach budynku ulicy Nowy Świat 41. Przy wejściu do ogrodu znajduje się domofon. Należy wybrać wybrane pomieszczenie hol, grupę lub kierownika.

Kiedy wejdziesz do budynku przedszkola, w pobliżu drzwi wejściowych znajduje się dzwonek i domofon. Należy zadzwonić.

Sekretariat to biuro kierownika gospodarczego, do którego dostarczamy pisma, dokumenty.

Sekretariat znajduje się na końcu korytarza, na wprost drzwi wejściowych.

Dokumenty można tez składać bezpośrednio do dyrektora Przedszkola. Gabinet dyrektora znajduje się przy drzwiach wejściowych.

Czym zajmuje się Przedszkole nr 36 „Odkrywcy Nowego Świata” w Warszawie?

Przedszkole nr 36 „Odkrywcy Nowego Świata” w Warszawie jest przedszkolem publicznym. Zapewnia bezpieczną opiekę dla dzieci od 2,5 roku do 7 lat.  Jest przedszkolem czterooddziałowym. Przedszkole realizuje podstawę programową oraz realizowane są autorskie programy wychowawcze i profilaktyczne.

Przedszkole jest otwarte w tygodniu od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.30.

Dyrektorem przedszkola jest Pani Małgorzata Jakubiak.

Posiadamy własną kuchnię, w której przyrządzane są posiłki. Dzieci posiłki spożywają w swoich grupach.

W przedszkolu zatrudnieni są nauczyciele, kierownik gospodarczy oraz pracownicy sekretariatu i obsługi. Po przyjściu do przedszkola dzieci przebierają się w szatni.

Opieka psychologa i logopedy.

Dzieci mogą skorzystać z pomocy psychologiczno-pedagogicznego we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 znajduje się w Warszawie przy ulicy Złotej 9 lokal nr 3,

Gabinet psychologa i logopedy znajduje się przed wejściem do szatni po prawej stronie.

Jak się z nami skontaktować?

1. Telefonicznie: 228274467
  2. Możesz też wysłać e-maila na adres: p36@eduwarszawa.pl
  3. Możesz napisać pismo i wysłać na adres: Przedszkole nr 36 „Odkrywcy Nowego Świata”, ul. Nowy Świat 41A, 00-042 Warszawa
  4. Możesz przynieść pismo do przedszkola.
    Sekretariat jest otwarty w godzinach od 7.00 do 14.30.